Hiroyuki SanadaI

Hiroyuki Shimosawa

7,8
18 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hiroyuki Sanada

...nie moge sie doczekac! Ciekawe co to za postac ten 'Dogen'... Ktos
oprocz mnie oczekuje nowego sezonu? Dla znajacych angielski:
http://en.wikipedia.org/wiki/Lost_(season_6)
Dla nieznajacych: W ostatnim akapicie obsady[Cast] jest info ze Sanada
zagra w ostatnim sezonie Lost.

pozdrawiam x)

Olshia666

No i okazało się, że gra świetną postać! To chyba jeden z najciekawszych Othersów. Nie mogę doczekać się kolejnych odcinków, w których wystąpi ;)

Olshia666

no dokładnie, zaskoczyła mnie jego postać, jest świetny

Olshia666

Swoją drogą, że też zgodził się grac w serialu. ;-) Jego gra aktorska nigdy mnie nie zawodzi.

Paramita

A mnie zdziwiło, że ma 50lat! Świetnie się trzyma! Rola w Ostatnim Samuraju mega, a i w lost'cie jest fajny, taki katsumoto othersów ;]

hunter_mich

Zgodze się oczywiście z przedmówcą. Był jedną z głównych postaci w "Ostatnim samuraju". W "Lost" sezonie 6 od razu go rozpoznałem. Również ciekawie się prezentuje.

użytkownik usunięty
Olshia666

Jeden z nielicznych Othersów, który pomimo zburzenia całej tej otoczki tajemnicy nie przestał wzbudzać ciekawości. Bardzo wyrazista postać, na prawdę.

Wyrazista, tajemnicza, taka mroczna. I jeszcze jak zapoda coś w ojczystym języku to po prostu miód;)

lordi222

no naprawde, jak przemawiał po japońsku to mnie ciary przechodziły poprostu. a co wy sie tak dziwicie ze ma 50 lat i tak wygląda - ci azjaci mają to do siebie że znacznie później starzeją sie wizualnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones