PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35066}
6,2 8 307
ocen
6,2 10 1 8307
The Ring Krąg 2
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 2

zawiodłem się na wcześniejszych komentarzach nikt nie pisze że ten film jest dobry.
A ten film jest co najmniej dobry (ludzie nie znacie się szkoda na was słów
to że się wam nie podoba rozumiem ale to jest wasze zdanie a wielu ludziom się podoba tylko nie chce im się odpowiadać na to co piszecie bo jest po prostu głupie bezwartościowe i niepotrzebne)
efekty w tym filmie pomysł muzyka klimat są rewelacyjne chciałbym zrobić test (posadziłbym każdą z tych osób o godzinie ok 24 albo około tej godziny samej w pokoju z tym filmem i nagrywałbym reakcje tej osoby na film)
i co by się okazało że pisze że beznadzieja a wyszła by prawda że tego filmu się po prostu boją oglądać (sami na pewno)
śmiać mi się chce z ludzi co krytykują a nie wiedzą że to ich po prostu przeraża dlatego piszą że beznadzieja i nie chcą sobie uświadomić że jest to dobry a nawet bardzo dobry film
z tego co czytam wydaje mi się że na filmwebie nie ma ludzi z byt dużą inteligencją intelektem zrozumieniem i wogóle ogólnej mądrości
ja popełniam blędy przyznaje to ale czasami jak czytam coś co ktoś piszę to przypominają mi się słowa że "głupota ludzka nie zna granic"albo z cube"co tam jest .bezmiar ludzkiej głupoty"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones