PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35066}
6,2 8 300
ocen
6,2 10 1 8300
The Ring Krąg 2
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 2

Zupełnie nie udany.

ocenił(a) film na 4

Sporo czasu temu widziałam 2 część amerykańskiego ringu i co najbardziej mnie zaskoczyło że te dwie wersje są od siebie zupełnie różne. Jak uwielbiam azjatyckie horrory tak ten zupełnie nie przypadł mi do gustu i jest jak by zrobiony na siłę. Wszystko jest ze sobą wymieszane, a tak naprawdę nie pokazuje niczego nowego ani sensownego.

użytkownik usunięty
dkf

Dla mnie amerykańska dwójka była jeszcze bardziej robiona na siłę. Japońska dwójka rzeczywiście była robiona pod presją czasu, wytwórnia zażądała od pana Nakaty, aby szybko zrobił sequel, który spodoba się publiczności po tym, jak oryginalny sequel "Rasen" zrobił plajtę.
Fragmenty japońskiej dwójki zostały wykorzystane w amerykańskiej jedynce (scena w szpitalu), więc nie było już z czego zerżnąć, dlatego wykorzystano jedynie wątek utopienia nieślubnego dziecka i dorobiono do tego jakieś dodatkowe pobudki (jakby wstyd i lęk przed ostracyzmem w małej miejscowości kilka pokoleń temu nie był dostatecznym powodem dla przerażonej nastolatki - Shizuko czy Evelyn)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones