PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35066}
6,2 8 295
ocen
6,2 10 1 8295
The Ring Krąg 2
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 2

W pewnym momencie powiedzieli, że nie żyje, a ja przeoczyłam moment w którym umarła. A tak poza tym nie rozumiem połowy filmu. Normalnie obejrzałabym jeszcze raz, ale szkoda tracić czas na to badziewie. Owszem, kilka scen mi się spodobało, muzyka też była ok, ale cała reszta... Ogólnie film nie trzyma się kupy, cała fabuła jest przekoloryzowana, gra aktorska też pozostawia wiele do życzenia. To chyba najgorszy z Ringów które widziałam. Amerykanie sprawdzili się tutaj o wiele lepiej.

użytkownik usunięty
bittersweet_

UWAGA SPOILER Jak to, nie zauważyłaś tej ciężarówki? No właśnie, ona też nie... (I bynajmniej nie zostało to wzięte z księżyca, tylko stanowiło nawiązanie do książki, w której pan Asakawa - to nie pomyłka - miał wypadek samochodowy.) A że nie pokazali jak gumowy manekin uderza o maskę i leje się z niego krew? Nie wątpię, że Amerykanie by to zrobili, bo oni muszą mieć wszystko wyłożone jak na talerzu... Co do drugiej rzeczy, nie masz racji - najgorszy był Rasen, pierwotny sequel. Ringu 2 należy wybaczyć pewne niedociągnięcia, bo robiony był w pośpiechu, właśnie po to aby zatrzeć złe wrażenie po Rasenie. Najpierw obejrzyj wyżej wymieniony film, a potem zdefiniuj pojęcia badziewia...

Taak, teraz sobie przypominam ciężarówkę. Ale drażni mnie to, że Asakawa, która jako pierwsza odkryła calą tajemnicę została zabita w taki właśnie błachy sposób. Nie wiem jak było w książce, dopiero zabieram się za jej przeczytanie. Rasen oczywiście obejrzę, być może wtedy zmienię zdanie co do Ringu 2. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones