PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35066}
6,2 8 300
ocen
6,2 10 1 8300
The Ring Krąg 2
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 2

W scenie ze studni kiedy się wspina. Wgląda inaczej niż w jedynce. Tak jakby z gliny a w
jedynce widać było przecież jej oko. O co z tym chodzi?

ocenił(a) film na 3

Nie mam pojęcia , aczkolwiek oglądam po kilka razy tą samą scenę ( to w ogóle nie było straszne! )

Nie chcę Cię wprowadzić w błąd bo film oglądałam kilka lat temu i jedyne co dobrze z niego pamiętam to fakt, że był najgorszą szmirą z tej serii.
Pamiętam, że zrobili jakiś odlew twarzy Sadako, który wyglądał jak maska. I w momencie kiedy ona wspinała się po tym sznurze, miała to chyba założone.

bittersweet_

Yep. Nikt nie widział kto to jest, więc zrobili jej rekonstrukcje czaszki (odlew.. whatever..) Film był dużo gorszy od jedynki, a co śmieszniejsze, amerykańska dwójka jest duużo straszniejsza. Ta część była długa i nużąca..

lechu15

Co???? Obydwie amerykańskie wersje są nie straszne i zagmatwane, już nie wspominając o efektach specjalnych. Amerykańską wersję właśnie zniszczyły słabe efekty specjalne i brak budujących napięcie odgłosy czy muzyka (tak jak było w japońskich wersjach). Pomysł z tym odlewem był nie efektowny, ale to jak się wdrapywała Sadako w tej studni było nawet straszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones