PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35066}
6,2 8 300
ocen
6,2 10 1 8300
The Ring Krąg 2
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 2

7/10

ocenił(a) film na 7

Moim zdaniem nieco słabszy od pierwszej części choć i tak trzyma niezły poziom. Na plus mogę zaliczyć bardzo dobrą muzykę i niektóre sceny, który potrafiły przestraszyć. Ogólnie klimat filmu jest niezły choć słabszy od poprzednika. I również gra aktorska Hiroyuki Sanada jako Reiko wypada lepiej niż gra Miki Nakatani jako Mai w Ringu 2. Momentami film jest zagmatwany i trudny w odbiorze to jednak przy skupieniu można wyciągnąć ważne wnioski. Warto obejrzeć. Moja ocena: 7/10.

użytkownik usunięty
Shady_Yo

Sorry, kropnąłeś się - Hiroyuki Sanada grał Ryuji, Nanako Matsushima grała Reiko. Obydwoje są świetni. Nakatani może i gra nieco sztywno, ale i tak lepiej niż w "Rasenie". Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7

Nie najgorsza kontynuacja. Faktycznie stopniowo budowane napięcie ale troche robi się nudny bez ostrzejszych scen tak, jak to miało miejsce w pierwszej części.
Nie mam zarzutów do aktorów, efektów audio-wizualnych, ogólnie film przyjął się. Pierwszą część oceniłem 8 / 10. Ta część tak jak wyżej pisałem jest trochę gorsza i nudnawa momentami to dwójce dam 7 / 10.

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

tak zdecydowanie troszke slabszy od pierwszej czesci.
ale jak dla mnie i tak sie nalezy 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones