PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826718}
4,5 79
ocen
4,5 10 1 79
Sadako
powrót do forum filmu Sadako

Reżyseria - Hideo Nakata? To sprawia, że jestem dobrej myśli. "Ringu" Nakaty to jeden z moich ulubionych horrorów, aczkolwiek przyznam, że druga część mnie nie zachwyciła - aczkolwiek oglądałam wiele lat temu, zatem dziś być może miałabym już inny odbiór tego filmu. W każdym razie - jestem niesamowicie ciekawa jak to wyjdzie - niemniej jednak, jeśli nawet seansowi nie będą towarzyszyły emocje z pierwszej części - to liczę chociaż na to, że nie będę miała refleksji rodem z seansu "Sadako 3D".

użytkownik usunięty
Ksiezniczka_Mordoru

Też jestem ciekawa! Widziałam już udostępnione na youtube (z ang. Napisami), także wiem co będę w weekend oglądać.
Na szczęście (bądź nieszczęście) Sadako 3d i 3d 2 nie oglądałam. Nie chciałam po zobaczeniu zwiastuna, sobie psuć smaku po wcześniejszych Ringach i Rasen

Widziałaś już może? Ja niestety jeszcze nie, choć wskaźnik na Filmwebie nie wróży dobrze (inna sprawa, że nie zawsze bywa miarodajny)...
Co zaś tyczy się serii "Sadako 3D" to przyznam, że nieco zmieniłam jej odbiór po seansie "Spirali", zapoznaniu się z historią książkową. Co nie zmienia faktu, że w pewnych aspektach nadal mnie razi.

Nawiasem mówiąc, miło widzieć, że Tobie "Spirala" też się podobała. Wolisz tę część, czy Ring 2?

użytkownik usunięty
Ksiezniczka_Mordoru

Widziałam już. Luźno bazuje na oryginale, jest to alternatywna opowieść, żadna kontynuacja. Jest dobrze zrobiona, mi się podobało. Dobry horror, dobrze spędzony wg. Mnie czas.

Masz na myśli ring 2 amerykański?

O, to w takim wypadku nie będę się sugerowała niskim wskaźnikiem. Tym lepiej, że to od Nakaty.

Nie, japońską drugą część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones