PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146371}
6,3 108
ocen
6,3 10 1 108
Ringu: Jiko ka Henshi ka 4 tsu no inochi wo ubau shôjo no onnen
powrót do forum filmu Ringu: Jiko ka! Henshi ka! 4-tsu no inochi wo ubau shôjo no onnen

Kurde co oni sie uczepili tego kregu?? ten sam kicz :/

kameq

bo jest to nowa forma horroru, bazujacego glownie na emozjach i formie opowiadania aniezeli na pokazaniu hektolitrow krwi :oP

kameq

Film Ring jak i dalsze jego realeasy stały się już klasyką. Nie można więc mowić ze jest on kiczem. Popieram wypowiedź kolegi iż jest to nowy rodzaj horroru bazyjącego głównie na emocjach a nie na "hektolitrach krwi". Osobiście podobają mi się tego typu filmy a w szczególności kręcone przez japończyków czy koreańczyków...
Zamierzam oglądnąć "Ringu: Kanzen-ban" i wrócić tu jeszcze raz by wypowiedzieć się na jego temat...

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW KINA AZJATYCKIEGO !!

Aragami_2

Powiem szczerze nie podobają mi się te amerykańskie wersje. Nie oddają takiego samego klimatu co japońskie.

Alfa

Mi też nie... To pewnie dlatego, że amerykańcy muszą sobie wszystko dokładnie wyjaśnić -_-
Podobnie było z Ju-on 2 i amerykańskim remake'u The Grudge 2, w którym z niewiadomo kąd, bohaterka odwiedza matkę Kayako :/
Jednym słowem, Azja pod względem horrorów bije wszystkie inne kraje na głowę :)

ocenił(a) film na 7
Mathisek

posiada ktos zwas ten film???????????????????

stefaniak_a

Przyłączam się do pytania.



za krótki

ocenił(a) film na 7
JogiFan

nie posiadam tego filmu ale wiem kto go ma jednak jestem w posiadaniu 2 innych trudnych do zdobycia filmow a konkretnie seriali jednym z nich jest Ring the final chapter a drugim Rasen oba posiadam z angielskimi napisami pierwszy wystawilem juz na alegro a drugi wystawie wkrotce:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones