PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95497}
6,6 18
ocen
6,6 10 1 18
Hakkyousuru kuchibiru
powrót do forum filmu Hakkyousuru kuchibiru

Nie da się za bardzo opisać o czym jest ten film. Jest dziwny, pokręcony, czasem mocno perwersyjny. To mieszanka gore, absurdu, komedii, erotyki, sztuki walk, muzikalu. Niektóre sceny kojarzą się z filmem Visitor Q. Mimo, że czasem lubię obejrzeć dziwne filmy, to ten średnio mi podszedł. Parę scen było ciekawych, ale więle było dłużyzn i niewiele się działo.
Do tych ciekawych to zaliczyłbym: perwersje, krwawe walki

ocenił(a) film na 8
Marro

Mnie się film bardzo spodobał. Zabawny, wzruszający, pozytywnie zakręcony. W sam raz dla wielbicieli "Forresta Gumpa" i na jesienne chandry. ;-) A na poważnie: skojarzenie z "Visitorem Q" bardzo trafne, dorzuciłabym jeszcze kilka innych perełek Miikego oraz Siona Sono, z "Klubem samobójców" na czele. Pospolity kryminał mutujący we współczesne ero-guro? Dla mnie bomba.

ocenił(a) film na 7
Blatta

Skojarzenie z "Visitor Q" Miikego rzeczywiście trafione, gdyż w przypadku obu filmów mamy do czynienia z rozpadem rodzinnej grupki. Nadto podobna dawka gore i seksualnej perwersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones